pátek 9. prosince 2016

SPOLEČNÉ TŘÍDNÍ PROSINCOVÉ AKCE

Jak již bývá v prosinci obvyklé, koná se řada pěkných akcí. Nelze je obsáhnout všechny, protože by nezbyl čas na učení, tak jsme si vybrali jen některé a i tak jich je hodně.
Hned 1. prosince jsme využili nabídky a navštívili jsme provoz firmy Rodenstock v Klatovech, byli jsme prý historicky první školní exkurze! Hochy zaujaly zejména automatické stroje a pohyblivé posuvné pásy, děvčata sledovala pečlivou a pozornou práci při kontrole broušení čoček. Myslím, že k zájmu dětí přispěl i podrobný a dětem srozumitelný výklad pracovníka firmy, který také velmi trpělivě zodpovídal všechny dotazy- a že byly některé vskutku zapeklité.
O týden později jsme šli do místa nám již dobře známého, měli jsme v klatovském domu dětí domluvenou výtvarnou dílnu. Tiskali jsme na látku a vytvořili jsme pěkný dárek. Výsledek je zatím trochu tajemstvím.
V příštím týdnu nás čeká v úterý 13.12. odpolední setkání, na kterém proběhnou hned 2 akce najednou - informační odpoledne o prospěchu a společné vánoční tvoření dětí s rodiči. Sejdeme se ve třídě v 16.30. V plánu je něco zpívání, muzicírování třídních hudebníků( nechávám to na jejich rozhodnutí a výběru 1 skladby) a společné vytvoření jednoduché vánoční dekorace. Mezi tím budu podávat rodičům potřebné informace o práci dětí ve škole.

Krásný víkend.Žádné komentáře:

Okomentovat